Automatizace výroby pro grafický průmysl 4.0

Softwarová automatizace Oaksoft

Vyvíjíme software pro řízení a automatizaci procesů, vedoucí ke zvýšení rychlosti zpracování, kvality, snížení rutiny a eliminaci chyb vinou lidského faktoru.

 

O automatizaci samotné

Zavádění softwarové automatizace (softwarových robotů) do výroby přináší hned několik pozitiv. Hlavním přínosem je snížení rutiny a zvýšení kvality. V nemalé míře přispívá i na rychlosti zpracování. Proto stále více společností nasazuje pokročilou automatizaci procesů. Člověk je odpoután od ubíjející činnosti, je tím pádem více soustředěný a méně unavený. Chybovost lidského faktoru je zde omezena na nejvyšší možné minimum.

 

Obory automatizace Oaksoft

V případě automatizace OAKSOFT se jedná o spojení požadavků zákazníka s profesionálním grafickým zpracováním tiskoviny. Nabízená škála tisíců produktů je automaticky upravena podle přání a potřeb zákazníka.

 

Na jakém základě je software postavený

Jde o několik samostatných robustních aplikací Windows®, postavených na frameworku OAKSOFT, které spolu vzájemně spolupracují. Nemalou výhodou je propojitelnost s grafickým editorem. Nejedná se tedy o skript ani makro.
Grafik má přehledně uzpůsobené prostředí, které zapadá do celistvého celku. Při návrhu se myslelo na rozložení částí grafického editoru. Vycházelo se z ověřených rozvržení, která rozlišují mezi prací v editoru a v nástrojích OAK.Automation.

 

logoautomation-nahled

 

Prezentace software Oaksoft

Ukázky z některého software OAKSOFT

 

OAK.Reel navíjení vektorů a bitmap v CorelDRAW® pro účely zdobení porcelánu, keramiky, skla

Ukázky použití

 

OAK.Area měření plochy v CorelDRAW®

Prezentace

Ukázky použití

 

OAKSOFT obchod

Navštivte eshop

E-SHOP

 

OAK.Area měření obvodu

oakarea-perimeter1-nahled

OAK.Area je nyní připravena měřit plochu i obvod objektů. Postup měření je stejný jako u měření plochy. Lze měřit obvod všech křivek, kružnic, oválů, oblouků.

 

 

 

Více »

OAK.Area pro CorelDRAW®

oakarea-001-nahled OAK.Area, nástroj na měření plochy a obvodu, je připraven pro použití v nových verzích CorelDRAW®.

Program je v anglickém jazyce.

 

 

 

 

 

Více »

 
Reference