OAK.Barcode

oakgenOAK.Barcode je nástroj zhotovený na zakázku. Slouží pro automatické vytváření štítků, opatřených QR kódem nebo kódem Data Matrix. Přímo v aplikaci se zadávají data a nastavuje rozměr štítku, délka, výška, zalomení, usazení pozice textu a kódu na štítku. Součástí zadání bylo i vypracování generátoru k snadnému získání série kódů. 

 

Více »

OAK.Reel STUDIO

hrnek-00-nahled OAK.Reel STUDIO je aplikace pro navíjení grafiky v prostředí CorelDRAW®. Umožňuje pracovat čistě s vektory, stejně jako jeho starší sourozenec OAK.Reel BASIC, ale nově přináší převratnou věc. Tou je navíjení bitmapy na kruh nebo oblouk. Navíc se podařilo vypracovat velmi rychlý algoritmus, který v rychlosti překoná i navíjení vektorů. Program je i v anglickém jazyce.

 

 

 

Více »

OAK.Reel postup navíjení

jakzacit-00

Co je trajektorie?

Trajektorie je oblouk, kružnice, nebo křivka. Spojená křivka z několika napojovaných křivek, musí mít všechny  své body vyhlazené, bez ostrých bodů.

Počátek trajektorie je první bod křivky. Počáteční bod navíjení jsou souřadnice x=0,y=0. Nastavuje se přesunem z levého horního rohu vodících čar.

 

 

 

Více »

OAK.Area změna jednotek

oakarea-00-nahled OAK.Area umí nyní přepínat mezi jednotkami pro výpočet plochy. Lze nastavit centimetry čtvereční (cm2) nebo inche čtvereční (sq in). Kliknutím na panel s označením jednotek dojde k jejich přenastavení a přepočtu výsledku.

 

 

 OAK.Area seznámení

Více »

OAK.Reel BASIC

oakreel-basic-00-nahled OAK.Reel BASIC je aplikace pro navíjení vektorové grafiky v prostředí CorelDRAW®. 

Převede grafiku na jakoukoli řídící křivku – trajektorii, kruh, oblouk, ovál, libovolnou křivku viz. základní popis. OAK.Reel BASIC zahrnuje řadu rozšiřujících nástrojů pro práci s oblouky, které CorelDRAW® standardně neobsahuje. Součástí je příkazová řádka, která slouží k interaktivní komunikaci mezi uživatelem a programem. Program je i v anglickém jazyce.

Více »

 
Reference