Automatizace výroby pro grafický průmysl 4.0

Softwarová automatizace Oaksoft

Vyvíjíme software pro řízení a automatizaci procesů, vedoucí ke zvýšení rychlosti zpracování, kvality, snížení rutiny a eliminaci chyb vinou lidského faktoru.

 

O automatizaci samotné

Zavádění softwarové automatizace (softwarových robotů) do výroby přináší hned několik pozitiv. Hlavním přínosem je snížení rutiny a zvýšení kvality. V nemalé míře přispívá i na rychlosti zpracování. Proto stále více společností nasazuje pokročilou automatizaci procesů. Člověk je odpoután od ubíjející činnosti, je tím pádem více soustředěný a méně unavený. Chybovost lidského faktoru je zde omezena na nejvyšší možné minimum.

 

Obory automatizace Oaksoft

V případě automatizace OAKSOFT se jedná o spojení požadavků zákazníka s profesionálním grafickým zpracováním tiskoviny. Nabízená škála tisíců produktů je automaticky upravena podle přání a potřeb zákazníka.

 

Na jakém základě je software postavený

Jde o několik samostatných robustních aplikací Windows®, postavených na frameworku OAKSOFT, které spolu vzájemně spolupracují. Nemalou výhodou je propojitelnost s grafickým editorem. Nejedná se tedy o skript ani makro.
Grafik má přehledně uzpůsobené prostředí, které zapadá do celistvého celku. Při návrhu se myslelo na rozložení částí grafického editoru. Vycházelo se z ověřených rozvržení, která rozlišují mezi prací v editoru a v nástrojích OAK.Automation.

 

logoautomation-nahled

 

 
Reference