• OAK.Automation

OAK.Automatizace

 

O automatizaci samotné

 

Zavádění softwarové automatizace (softwarových robotů) do výroby přináší hned několik pozitiv. Hlavním přínosem je snížení rutiny a zvýšení kvality. V nemalé míře přispívá i na rychlosti zpracování. Proto stále více společností nasazuje pokročilou automatizaci procesů. Člověk je odpoután od ubíjející činnosti, je tím pádem více soustředěný a méně unavený. Chybovost lidského faktoru je zde omezena na nejvyšší možné minimum.

 

Obory automatizace OAKSOFTWARE

 

V případě automatizace OAKSOFTWARE se jedná o spojení požadavků zákazníka s profesionálním grafickým zpracováním tiskoviny. Nabízená škála tisíců produktů je automaticky upravena podle přání a potřeb zákazníka.

 

Jak to funguje?

 

Manuální režim

 

Obsluha průběh automatizace řídí a koriguje prováděné procesy. To je stav manuálního ovládání robota, kdy odvede nejnáročnější činnosti za člověka. Korektura a výstup, je pak na straně obsluhy. Jedná se o řízený režim s vyřazením obtížných úkonů pro člověka s vysokou měrou produktivity.

 

Samostatný režim

 

Druhou variantou je plně automatický provoz bezobslužného ovládání. Člověk je při automatickém provozu pouze informován. Informovanost má několik nastavitelných úrovní. Od úspěšného zpracování jednotlivých zakázek, až po kolizní stav, kdy je požadován zásah uživatele. Předávání informací z robota může probíhat prostřednictvím emailů. Člověk nemusí být při automatickém provozu přítomen u počítače. Může být kdekoliv. Podle potřeby postačí, když zasáhne vzdáleně. Správcem nad automatickým provozem nemusí být pověřen jen jeden člověk, ale může být současně informován tým spolupracovníků, kteří se následně dohodnou, kdo možný problém vyřeší.

Automatický provoz má obrovský přínos hlavně v době nepřítomnosti zaměstnanců na pracovišti, v době víkendů, svátků, dovolených, mimo pracovní dobu. Dokáže samostatně zpracovat objednávku a obsloužit do několika minut zákazníka.

 

Poloautomatický režim

 

Svůj přínos přináší i v poloautomatickém režimu se zaměstnanci na pracovišti. Zpracovává od zákazníka přijaté podklady v automatickém režimu, ale neprovádí dokončující fázi. Vytváří frontu pro odsouhlasení obsluhou. Pracovník nemusí v tomto režimu sedět u zařízení. Frontu si může vyřídit kdykoliv během pracovního dne. Poloautomat je efektivní režim s minimálními požadavky na člověka a vysokou asistovanou produktivitou. 

 

   

 

Napsat recenzi

Poznámka: Nepoužívejte HTML tagy!
    Špatný           Dobrý
Captcha

OAK.Automation

  • Výrobce: OAKSOFTWARE
  • Kód výrobku: software OAK.Automation
  • Dostupnost: Předobjednávka kontaktujte nás

Dostupné možnosti


Tagy: automatizace